SİTEMİZ GÜNCELLENDİ !!

Sitemiz güncellendi!

 

Sevgili Öğrenciler;

Sizlerle daha fazla iletişim kurabilmek ve öğrenim hayatınızda daha fazla yanınızda olabilmek için, sitemizi güncelledik ve yenilikler ekledik:

1-Artık, üniversite öğretim harçlarınızı kurumumuz üzerinden yapmanız mümkün. Sayfa başında yer alan “Harç Ödemesi” butonuna tıklayarak, ilgili bilgileri doldurduktan sonra gerekli işlemleri yapıp; harç ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

2-Harçlık Başvurusu; BaföG & BaföG Türkiye olarak her zaman öğrencilerin yanındayız. Bunun küçük bir göstergesi olarak, Türkiye’den yurtdışına öğrenim görmeye gelen öğrenciler için de harçlık başvurusunu başlattık. “Harçlık Başvurusu” menüsü üzerinden ilgili koşulları onaylayarak, başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

 

3-Geri ödeme süreci içinde olan öğrenciler, durumlarını artık kendilerine özel menüden takip edebilecektir. Tek yapmanız gereken “Geri Ödemeler” menüsü üzerinden bilgilerinizi doldurarak giriş yapmak.

 

4-Her zaman olduğu gibi, “Öğrenci Giriş” panelinden giriş yaparak, tüm harç ve bafög ödemelerinizi; başvuru durumunuzu kontrol etmeye devam edebilirsiniz.

 

Eğitim Hayatınızda Başarılar Dileriz

BaföG & BaföG Türkiye